SoniCity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoniCity

Sonic The Hedgehog BG Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Counter Strike 1.6

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
hipotibor
Blaze
Blaze
hipotibor


Брой мнения : 105
Localisation : The Land Of Hipos
Registration date : 12.09.2007

Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 5:03 pm

Няма 4овек който да не е 4увал за тази игра.Заема малко място на компа,а е супер яка !!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil affraid affraid affraid

Counter Strike 1.6 Cspost10

Download: http://www.zamunda.net/details.php?id=108465

Производител: Vavle
Върнете се в началото Go down
http://gametournaments.dir.bg
Silver the hedgehog
''The Ultimate Administrator''
''The Ultimate Administrator''
Silver the hedgehog


Брой мнения : 725
Localisation : Soliana new city
Registration date : 26.05.2007

Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 5:51 pm

Ми много хора казват че била велика... Хм... Честно да ви кажа гледах един приятел как я играе... И според мен, честно да си кажа... Има милиони по-интересни игри от тази...
Върнете се в началото Go down
http://SoniCity.hit.bg
Valion
Pure Soul
Pure Soul



Male Брой мнения : 300
Registration date : 08.01.2008

Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 6:28 pm

Преди когато бях по малък,много я играех,но сега се чудя как съм играл толкова на тази смотана игра .............има далеч по интересни и по забавни игри
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 6:35 pm

Valion написа:
Преди когато бях по малък,много я играех,но сега се чудя как съм играл толкова на тази смотана игра .............има далеч по интересни и по забавни игри

И аз я играях ама я изтрих защото ми стана крайно тъпо да се коля винаги и едно парти не могат да направят!Laughing
Върнете се в началото Go down
hipotibor
Blaze
Blaze
hipotibor


Брой мнения : 105
Localisation : The Land Of Hipos
Registration date : 12.09.2007

Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 7:12 pm

Еми наистина ако не играеш в интернет със Супер Хиро мод играта саксва
Върнете се в началото Go down
http://gametournaments.dir.bg
MaLeS
Administrator
Administrator
MaLeS


Male Брой мнения : 432
Age : 30
Registration date : 03.01.2008

Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 9:34 pm

Е, че има ли спор ЦС-ката винаги ще си остане НОМЕР 1.Малцинство са хората които не я играят, цс е игра която те разтоварва игра повече от игра тя е сякаш спорт.Аз лично я играя от 8 годишен онлайн мога да се похваля че 2005тата когато бях на още 1.5 (тогава по цял ден играех ЦС) за юли месец бях играч N5 за август се стегнах най - много и станах на 1во място и вече септемви почна даскало и всичко свърши 3то място и след това се отказах да играя.1.6 играя от по скоро 1.5 най - мн съм играл, но 1.6 сега се играе повече защото дойде нейното време...аз лично я имам от много време на харда скоро се бях зарибил имах и сървър правех турнири самоче ми отъпя както винаги ми отъпява и после ми се доиграва ама яко.Ся влизам 1 път в месеца като има компания от приятели тогас, ето последния път играхме 2мата с Март.Прочем, някой път мога да организирам турнир по ЦС на Sonicity Wink не се знае кога ще ви изненадам Wink.

PS: Т'ва не ми е любимата игра (ако говорим в сорт Онлайн игри), любимата ми е 1 и винаги ще е такава - JK2.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 9:36 pm

На мен за компа не ми харесва много.За GSM обаче по ме кефи , макар , че мойто на GSM-а е Qcs.
Върнете се в началото Go down
hipotibor
Blaze
Blaze
hipotibor


Брой мнения : 105
Localisation : The Land Of Hipos
Registration date : 12.09.2007

Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 2:30 pm

MaLeS каза:
организирам турнир по ЦС на Sonicity не се знае кога ще ви изненадам
______________________________________________________________

може ли да се запиша ?
Върнете се в началото Go down
http://gametournaments.dir.bg
MaLeS
Administrator
Administrator
MaLeS


Male Брой мнения : 432
Age : 30
Registration date : 03.01.2008

Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 2:47 pm

Когато го направя да, естественно! Но аз не съм казвал че ще го правя сега, не се знаеш кога но може и да направя Wink.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 11:01 am

Много е яка тая игра. Ама повече играм ЦС 1.5 там по гейм клубовете с други от моя клас.
Върнете се в началото Go down
Sonic_P
Admin
Admin
Sonic_P


Male Брой мнения : 818
Age : 31
Localisation : AT HELL!
Registration date : 17.09.2007

Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 4:53 pm

Никога не съм я харесвал тая игра.....СОРИ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Counter Strike 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Counter Strike 1.6
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SoniCity :: GamerZone :: Други Игри-
Идете на: