SoniCity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoniCity

Sonic The Hedgehog BG Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как се запалихте по Соник?

Go down 
+8
shadic_sasuke
Mart the Hedgehog
Shadow Master
lovefly
Silver the hedgehog
Sonic_P
Valion
MaLeS
12 posters
АвторСъобщение
MaLeS
Administrator
Administrator
MaLeS


Male Брой мнения : 432
Age : 29
Registration date : 03.01.2008

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 8:52 pm

В тази тема кажете как се запалихте по Соник за първи път,игра, филм, сериал, и прочее.Разкажете повечко Smile.
Върнете се в началото Go down
Valion
Pure Soul
Pure Soul



Male Брой мнения : 300
Registration date : 08.01.2008

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 9:16 pm

като пуснаха отначало по БТВ СОНИКХ,после ми подариха играта Sonic Heroes
Върнете се в началото Go down
MaLeS
Administrator
Administrator
MaLeS


Male Брой мнения : 432
Age : 29
Registration date : 03.01.2008

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 9:23 pm

За първи път беше като гледах първите епизоди по телевизията по Нова като бях мноооого малък.2рия кът като дебютираха Соник Х (който тогас беше на руски) по Джетикс, тогава едва съм го следял, не знаех от колко часа е но го научих и го изгледах към половината.И 3 месеца по късно, почна по БТВ, и там го изгледах отново от тогава та до сега Wink.
Върнете се в началото Go down
Sonic_P
Admin
Admin
Sonic_P


Male Брой мнения : 818
Age : 31
Localisation : AT HELL!
Registration date : 17.09.2007

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 10:32 pm

Ами още от малък като го играх на телевизионната игра в къщи!Играта беше Соник 1!Много ви беше трудна!
Върнете се в началото Go down
Silver the hedgehog
''The Ultimate Administrator''
''The Ultimate Administrator''
Silver the hedgehog


Брой мнения : 725
Localisation : Soliana new city
Registration date : 26.05.2007

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 2:54 pm

От едни плакати които ми подариха xD
А пропуснах да кажа начи това беше в началото на учебната година през 2005 тогава бях пети клас... И така започна всичко....


Последната промяна е направена от на Нед Яну 13, 2008 4:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://SoniCity.hit.bg
Гост
Гост




Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 3:19 pm

Когато почнаха да дават Соник Х по БТВ
Върнете се в началото Go down
lovefly
Babylon
Babylon
lovefly


Female Брой мнения : 178
Localisation : nova zagora
Registration date : 17.12.2007

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 3:34 pm

Бях на 7 години и майка ми трябваше да прегледа 1 жена.Трябваше да ме вэеме със себеси эащото нямаше никой вкъщи.Когато отидохме 1 момче ми даде игрите Sonic the hedgehog1,Sonic and knuckles,Sonic the hedegehog 2.Фен игри,ама нали съм малка ми харесаха!Даже когато бях на 5 години на гърба на 1 детско списание имаше Соник и Тейлс и аэ тогава повече от всичко исках да имам 1 от техните игри.Когато почна Соник X имах ясна представа эа Соник.Почнах да тегля филми и игри эа него,да отговарям на Sonic qwizове и от тамнаучих всичко эа него! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://pokemon2.heavenforum.com/index.htm
Shadow Master
New
New
Shadow Master


Брой мнения : 30
Registration date : 10.01.2008

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 5:15 pm

sonic_xD написа:
Когато почнаха да дават Соник Х по БТВ
Върнете се в началото Go down
Mart the Hedgehog
Average
Average
Mart the Hedgehog


Male Брой мнения : 741
Age : 32
Localisation : The Forgoten Land
Registration date : 29.06.2007

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 1:33 am

Зимата между 1995-1996 година когато за първи път играх Sonic 2! Единсвтвения ми спомен е кат Тейлс лети! Smile
Върнете се в началото Go down
shadic_sasuke
Pure Soul
Pure Soul



Male Брой мнения : 328
Age : 30
Registration date : 09.07.2007

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 4:48 pm

Като играх за първи път Sonic 3 в един фр.Ама вече не съм фен на Sonic Cool
Върнете се в началото Go down
Kiba
Average
Average
Kiba


Male Брой мнения : 90
Age : 32
Registration date : 09.01.2008

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 5:22 pm

Преди 2 години може да се каже,че много ме кефеше.Тогава играех много игри на Соник,а също и покрай анимето sunny
Върнете се в началото Go down
kiko_96
Babylon
Babylon
kiko_96


Male Брой мнения : 177
Localisation : The Earth
Emploi : Уча
Registration date : 09.02.2008

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 9:20 pm

Първо гледах по BTV Sonic X. След това си изтеглих Sonic Adventure DX (любимата ми игра) и така се запалих. Wink
Върнете се в началото Go down
hipotibor
Blaze
Blaze
hipotibor


Брой мнения : 105
Localisation : The Land Of Hipos
Registration date : 12.09.2007

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 8:14 pm

На мен Соник X и Приключенията на Соник хи4 не ме кефят.Аз се запалих по него пове4е от Игрите му.
Върнете се в началото Go down
http://gametournaments.dir.bg
Miles-Tails
Average
Average
Miles-Tails


Male Брой мнения : 54
Age : 28
Localisation : The Forgoten Land
Хумор : Горе-Долу
Registration date : 05.08.2008

Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 6:10 pm

Аз от 1 епизот се запалих той е номер1
Върнете се в началото Go down
https://sonicity.bulgarianforum.net
Sponsored content





Как се запалихте по Соник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се запалихте по Соник?   Как се запалихте по Соник? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как се запалихте по Соник?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SoniCity :: Соник Форум :: Общ Форум-
Идете на: