SoniCity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoniCity

Sonic The Hedgehog BG Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вярвате ли в духове?

Go down 
+10
tailsgirl
sonic__naruto
sonic the hedgehog
MaLeS
Kiba
Silver the hedgehog
Sonic_P
Valion
Nazo The Hedgehog
lovefly
14 posters

Вярвате ли в духове?
Да
Вярвате ли в духове? Vote_lcap50%Вярвате ли в духове? 95272826is1
 50% [ 10 ]
Не!
Вярвате ли в духове? Vote_lcap10%Вярвате ли в духове? 95272826is1
 10% [ 2 ]
Эависи
Вярвате ли в духове? Vote_lcap25%Вярвате ли в духове? 95272826is1
 25% [ 5 ]
Може би
Вярвате ли в духове? Vote_lcap15%Вярвате ли в духове? 95272826is1
 15% [ 3 ]
Общо гласове : 20
 

АвторСъобщение
lovefly
Babylon
Babylon
lovefly


Female Брой мнения : 178
Localisation : nova zagora
Registration date : 17.12.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 6:57 pm

Е,вярвате ли?
Върнете се в началото Go down
http://pokemon2.heavenforum.com/index.htm
Nazo The Hedgehog
Average
Average
Nazo The Hedgehog


Male Брой мнения : 94
Age : 28
Registration date : 12.12.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 7:11 pm

зависи кои е духа... Smile
Върнете се в началото Go down
lovefly
Babylon
Babylon
lovefly


Female Брой мнения : 178
Localisation : nova zagora
Registration date : 17.12.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 7:27 pm

Е да,аматъкмо съм дочакала да ми са эареди страницата пък не ми се чака да се эареди и Връэки ето тема,която е эа духове!http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=50387&st=40 - който вярва в духове да не гледа Rubber Johnny.Може да ме наречете шубе,ама аэ не иэдържах да го гледам даже и 5 минути!По-късно може и да се престраша!


Последната промяна е направена от на Вто Яну 08, 2008 7:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://pokemon2.heavenforum.com/index.htm
Гост
Гост




Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 7:29 pm

Да! Razz
Върнете се в началото Go down
Nazo The Hedgehog
Average
Average
Nazo The Hedgehog


Male Брой мнения : 94
Age : 28
Registration date : 12.12.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 7:31 pm

lovefly написа:
Е да,аматъкмо съм дочакала да ми са эареди страницата пък не ми се чака да се эареди и Връэки ето тема,която е эа духове!http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=50387&st=40 - който вярва в духове да не гледа Rubber Johnny.Може да ме наречете шубе,ама аэ не иэдържах да го гледам даже и 5 секунди!По-късно може и да се престраша!
значи филма е точно за мен. Обичам ужаси.
Върнете се в началото Go down
Valion
Pure Soul
Pure Soul



Male Брой мнения : 300
Registration date : 08.01.2008

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 7:31 pm

Еми да
Върнете се в началото Go down
Sonic_P
Admin
Admin
Sonic_P


Male Брой мнения : 818
Age : 31
Localisation : AT HELL!
Registration date : 17.09.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 8:35 pm

Эависи може би!Докато не видя не вярвам!Razz
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeСря Яну 09, 2008 2:51 pm

зависи Smile
Върнете се в началото Go down
Silver the hedgehog
''The Ultimate Administrator''
''The Ultimate Administrator''
Silver the hedgehog


Брой мнения : 725
Localisation : Soliana new city
Registration date : 26.05.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeСря Яну 09, 2008 3:17 pm

Естествено че ДА ^^
Върнете се в началото Go down
http://SoniCity.hit.bg
Kiba
Average
Average
Kiba


Male Брой мнения : 90
Age : 32
Registration date : 09.01.2008

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeСря Яну 09, 2008 5:33 pm

Да, има такива паранормални явления
Върнете се в началото Go down
MaLeS
Administrator
Administrator
MaLeS


Male Брой мнения : 432
Age : 30
Registration date : 03.01.2008

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeЧет Яну 10, 2008 4:49 pm

Едва ли...но вярвам че душата на човек живее и след смърта му.Обаче и да има не ми пука, гледъл съм SAW и The Ring всички части.А The Ring няколко години мисля че е печелил номер 1 за най - страшен филм, защото е 3те жанра за страшен филм - Трилър, Ужаси, Психо.Btw, всички тези дукоментални филми които показват как хора виждат духове и прочее и прочее, може и да не са реални защото е адски лесно да се създават такива сенки звуци и прочее.А тези снимки на които се виждат духове, си има доста програми за монтаж, и ето сега аз мога да се заснема и да сложа на фотошопа зад мене дух и то добре.Вярвайте че има духове единствено ако сте ги видяли с очите си, поне аз така мисля, казах ви защо.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeЧет Яну 10, 2008 6:16 pm

зависи
Върнете се в началото Go down
sonic the hedgehog
Spy
Spy
sonic the hedgehog


Male Брой мнения : 273
Age : 30
Localisation : Един бог знае
Registration date : 31.05.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeЧет Яну 10, 2008 6:23 pm

Мале пуснах тва Rubber Johny и не издържах и три секунди.Малеее :no:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeПет Мар 21, 2008 11:52 am

да ест.
Върнете се в началото Go down
sonic__naruto
New
New
sonic__naruto


Брой мнения : 10
Registration date : 22.03.2008

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 3:28 pm

дададаададададададададдадададададададададададададад Smile[/i][/url]
Върнете се в началото Go down
tailsgirl
Average
Average
tailsgirl


Female Брой мнения : 228
Age : 29
Localisation : Някъде където дори и аз не знам къде съм.
Registration date : 21.06.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 9:24 pm

Само понякога
Върнете се в началото Go down
http://bgforum.top-forum.net/index.htm
Mart the Hedgehog
Average
Average
Mart the Hedgehog


Male Брой мнения : 741
Age : 32
Localisation : The Forgoten Land
Registration date : 29.06.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 12:36 pm

Кат видя ше повярвам! Razz
Върнете се в началото Go down
Black Blood
Moderator
Moderator
Black Blood


Female Брой мнения : 234
Registration date : 27.05.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 6:26 pm

Вярвам, щото напоследък ме хвана манията да гледам страшни клипчета в youtube, просто напишете в търсачката "ghosts" и ще излезът наистина ужасяващи клипчета / снимки. Веднъж гледъх как убиват Линкън..Сигурно е фалшиво, но пак се изплаших оо..седи си човека и гледа тятър и изведнъш някой го застрелва в главата. Wtf :pale:
Върнете се в началото Go down
Philip the hedgehog
Blaze
Blaze
Philip the hedgehog


Брой мнения : 148
Registration date : 01.03.2008

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 6:34 pm

Да аз даже съм виждал.
Върнете се в началото Go down
tailsgirl
Average
Average
tailsgirl


Female Брой мнения : 228
Age : 29
Localisation : Някъде където дори и аз не знам къде съм.
Registration date : 21.06.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeПон Мар 24, 2008 7:06 pm

Black Blood написа:
Вярвам, щото напоследък ме хвана манията да гледам страшни клипчета в youtube, просто напишете в търсачката "ghosts" и ще излезът наистина ужасяващи клипчета / снимки. Веднъж гледъх как убиват Линкън..Сигурно е фалшиво, но пак се изплаших оо..седи си човека и гледа тятър и изведнъш някой го застрелва в главата. Wtf :pale:

И аз веднъж гледах филмчета с призраци в youtube! След това на всякъде ги виждах! Вчера историята се повтори. Гледах един филм по телевизията и после ме беше страх да заспя!Цяла нощ си четях Тери Пратчет, за да се разсеям. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :pale: :no: :no: :no: Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

А брат ми е виждал как в коридора обувките ходят без човек. Или поне така казва....
Върнете се в началото Go down
http://bgforum.top-forum.net/index.htm
ILIANZO
Very Addicted
Very Addicted
ILIANZO


Male Брой мнения : 239
Age : 30
Localisation : GREEN HILL
Emploi : ???
Хумор : ???
Registration date : 26.06.2007

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitimeНед Мар 30, 2008 7:04 pm

Еми само да знаете тези клипчета са направени в youtube само за да ви плашат.И мен ме наплашиха малко,ама след това ми мина.Докато не видя дух няма да повярвам.Philip the hedgehog-ако наистина си видял ми кажи какво-да не се окаже че е било само пердето и малко ветрец Laughing
Върнете се в началото Go down
http://dmc-rp.forumotion.com/index.htm
Sponsored content





Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вярвате ли в духове?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SoniCity :: Развлечения и Забавления :: Анкети-
Идете на: