SoniCity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoniCity

Sonic The Hedgehog BG Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ~~~Ron the dog~~~

Go down 
АвторСъобщение
mimzz
Average
Average
mimzz


Female Брой мнения : 61
Age : 31
Registration date : 03.01.2008

~~~Ron the dog~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: ~~~Ron the dog~~~   ~~~Ron the dog~~~ Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 12:51 pm

име:Рон(Ро-ро)
Характеристика:
Вид:куче
Пол:Момче
Години:14
Цвят на тялото:черен и кафяв
Цвят на очите:оранжеви
Височина:около 1.5 см
Тегло:35кг
Дата на раждане:13.09.93
Място на раждане:The puppy hill
Обича: Да открива нови нещА
Мрази:Да му се карат и да го подценяват
Възможности:телекинеэа,стреля с пушка,умение да се превръща във вълк
Слабости:незнае
Приятели:Rom the dog,Pacho the hiena i Candy the fox
Съперници:Нямам
Врагове:Delta the цат

Lvl: 1
Exp: 0
Exp. Needed: 100
-----------------------------------------------------------------------------------------------
СТАТИСТИКИ

Сила:5
Интелект:12
Воля:13
Уникално умение(я):15
Супер Сила:5

HP=10
CH=24
SP=26
SS=30
US=10

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Техники,Атаки:Карате,за сега

-----------------------------------------------------------------------------------------------
ПРЕДМЕТИ:пушка
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Описание:

История:Аз бях много малко и грозно котре когато се родих!Всеки които ме погледнеше повръщаше,заради грозотата ми!Но един ден се запознах с едни приятели,първо не можеха да ме понасят....но после харесаха характера ми.Накрая едно момиче се влюби в мен......Тя разкри тайната си,но аз неисках да ме харесва,защото всички щяха да и се подиграват!един ден тя ме целуна ....и грозното пате се превърна в красив лебед.....Когато всички ме гледаха искаха да бъдат мои най-добри приятели,но аз не им обръщах внимание.След 1 седмица моята любов бе отвлякана,издирваше се!после разбрахме ,че Делта-котка я е убила!Но аз невярвам в това и продължавам да търся своята любов!


Последната промяна е направена от на Вто Яну 15, 2008 6:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
 
~~~Ron the dog~~~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SoniCity :: Sonic RolePlay :: Character Selection-
Идете на: