SoniCity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoniCity

Sonic The Hedgehog BG Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Me4o PuH(OpasNia)-(Dark Shadow)

Go down 
АвторСъобщение
Me4o PuH(OpasNia)
New
New
Me4o PuH(OpasNia)


Male Брой мнения : 24
Age : 31
Localisation : Here..and whit you ...for ever..
Registration date : 27.09.2007

Me4o PuH(OpasNia)-(Dark Shadow) Empty
ПисанеЗаглавие: Me4o PuH(OpasNia)-(Dark Shadow)   Me4o PuH(OpasNia)-(Dark Shadow) Icon_minitimeСъб Сеп 29, 2007 6:32 pm

Me4o PuH(OpasNia)-(Dark Shadow) L_6156e7afe33a125a0a14ff91f79f3b88

Mетаморф- http://metal-overlord-dark.deviantart.com/art/Evil-Shadow-46089451

И двете не съм ги правил аз ...

Име:Няма име,но е започнал сам да се нарича Dark Shadow
Вид:Taралеж
Пол:Мъжки
Години:18
Цвят на тялото:черен със сини ресни на места
Цвят на очите:жълт(но се променят на светло
Височина:1 мерът и нещо
Тегло:40 кг.
Дата на раждане:14 януари
Място на раждане:Неизвестно
Обича:Предизвикателства,Да се бие,Да побеждава,
Мрази:Да губи,Да го подценяват,Да му казват какво да прави,Да се опитват да го контролират,Да чака,Самотата(която го преследва целият му живот)
Възможности:
Слабости:Нетърпелив и много избухлив
Приятели:За сега няма,но вече се е научил и сам да се оправя.
Съперници:Няма
Врагове:Имал е,но всички са били победени от него.



Lvl:1
Exр:90
Ехp: needed:100

СТАТИСТИКА:

Сила:10
Интелект:5
Воля:10
Уникално умение:10
Супер сила:17



Техники и Атаки:
Spin Attack
Sonic boom(толкова голямо ускорение,че се чува как се счупва въздушната бариера)
Dark side(това прави целият терен черен и противникът не може да види нищо,но стой докато …… не бъде наранен,а докато върви техниката …. може да напада,но не със същата точност като когато вижда всичко)
Dark hole(.... призовава черни свери който се появяват там кадето той поиска,нужен му е само визуален контакт с целта и може постояно да призовава сверите който са доста икономични,но и много опасни за противника)
Total Darknes(това е техника за която никой нищо не знае,дори самият той,защото никога не я е използвал)
Shadow escape(това е умение което му позволява да се слива със сенките незабелязано,след което да изчезва мигновено)
Мetamorf(но все още неможе да го използва)
Dark scream(от устата му се изтрепва ударна вълна от тъмнина която помита всичко по-пътя си и прави големи щети на притивника)


Предмети:
Един медальон даден от неговите родители който никога не е свалял.


Описание:
Много избухлив,самотен,вечно търсещ тръпка и адреналин за да може да почувства,че е жив и обожава да го предизвикват за да може да им докаже,че всичко е възможно и да им го набие в главата…Когато каже нещо не обича да го обмисля,а просто тръгва да го прави.


История:Още когато е бил малък родителите му са починали и той е имал ужасяващо детство при един почти пълни непознати който са ги използвали като роб и постоянно са го малтретирали физически и психически …от тогава той е доста предпазлив и все още тай огромна омраза в себе си която не се знае кога може да избухне и последствията може да са разрушителни,защото той е намерил едно писмо от родителите си който са го оставили преди да умрат … там е пишело,че в него се тай огромна сила която трябва да се пази за доброто на света,но той не е повярвал на писмото и само го е разкъсал и хвърлил на боклука.От както е избягал от тези който са го гледали той пътува постоянно и търси само тръпката в живота като битките и бързите скорости …накратко всичко което е екстремно и предизвикателно за него.Той пътува само с надеждата да открие целият свят и да види всичко красиво за което е чувал до сега.


Ако има някакви проблеми или нещо съм копирал неволно много съжелявам и само кажете и ще го поправя Wink


Последната промяна е направена от на Съб Сеп 29, 2007 8:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
 
Me4o PuH(OpasNia)-(Dark Shadow)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Sonic Vs Shadow
» .::Shadow the Hegdehog::.
» Shadow the Hedgehog Fun Art
» SONIC VS SHADOW

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SoniCity :: Sonic RolePlay :: Character Selection-
Идете на: