SoniCity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoniCity

Sonic The Hedgehog BG Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Металът от Music Idol 2 пее турска чалга

Go down 
+3
Valion
Sonic_P
tailsgirl
7 posters
АвторСъобщение
tailsgirl
Average
Average
tailsgirl


Female Брой мнения : 228
Age : 29
Localisation : Някъде където дори и аз не знам къде съм.
Registration date : 21.06.2007

Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Empty
ПисанеЗаглавие: Металът от Music Idol 2 пее турска чалга   Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Icon_minitimeПон Юни 02, 2008 5:17 pm

https://www.youtube.com/watch?v=fYlJ9iNF66U

Въпреки всичко ми харесва, колкото и да е учудващо за тези, които ме познават по-добре! Shocked
Върнете се в началото Go down
http://bgforum.top-forum.net/index.htm
Sonic_P
Admin
Admin
Sonic_P


Male Брой мнения : 818
Age : 31
Localisation : AT HELL!
Registration date : 17.09.2007

Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металът от Music Idol 2 пее турска чалга   Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Icon_minitimeПон Юни 02, 2008 5:56 pm

Оф тоя Тома го мразя с целият ми к*р!Голяма работа че пее метъл!Просто много ме дразни!Няма и да си купя албума му ако спечели тази вечер а то май и ще стане!Скоро няма да има добър музикален идол на БГ!!!


ПП: DEEP ZONE RLZ!!
Върнете се в началото Go down
Valion
Pure Soul
Pure Soul



Male Брой мнения : 300
Registration date : 08.01.2008

Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металът от Music Idol 2 пее турска чалга   Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Icon_minitimeВто Юни 03, 2008 2:38 pm

Аз пък бях за Тома Razz
Много хубаво си пее а и не само метъл може да пее
Върнете се в началото Go down
MaLeS
Administrator
Administrator
MaLeS


Male Брой мнения : 432
Age : 30
Registration date : 03.01.2008

Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металът от Music Idol 2 пее турска чалга   Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Icon_minitimeСря Юни 04, 2008 8:40 pm

Тома е дъ бест оф дъ бестс. Сега да ви видя мръсни чалгари, как ли ще вие като бългърският Музикален Идол е Метъл!
Върнете се в началото Go down
Kiba
Average
Average
Kiba


Male Брой мнения : 90
Age : 32
Registration date : 09.01.2008

Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металът от Music Idol 2 пее турска чалга   Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Icon_minitimeСъб Юни 07, 2008 6:14 pm

MaLeS написа:
Тома е дъ бест оф дъ бестс. Сега да ви видя мръсни чалгари, как ли ще вие като бългърският Музикален Идол е Метъл!

Да,прав си Wink
Върнете се в началото Go down
tailsgirl
Average
Average
tailsgirl


Female Брой мнения : 228
Age : 29
Localisation : Някъде където дори и аз не знам къде съм.
Registration date : 21.06.2007

Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металът от Music Idol 2 пее турска чалга   Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Icon_minitimeВто Юни 10, 2008 5:54 pm

И аз съм съгласна със всички ви без Sonic_P. BTW , Тома е направил дует с Азис. Брат ми е слушал песента и каза, че Тома изобщо не се кефел да я пее.
Върнете се в началото Go down
http://bgforum.top-forum.net/index.htm
Sonic_P
Admin
Admin
Sonic_P


Male Брой мнения : 818
Age : 31
Localisation : AT HELL!
Registration date : 17.09.2007

Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металът от Music Idol 2 пее турска чалга   Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Icon_minitimeВто Юни 10, 2008 8:18 pm

tailsgirl написа:
И аз съм съгласна със всички ви без Sonic_P. BTW , Тома е направил дует с Азис. Брат ми е слушал песента и каза, че Тома изобщо не се кефел да я пее.
Еми ко очакваш!Той мрази Азис!Ко се тика!То се знае че Тома няма да стане и по-известен от замрялата Невена!Никой Мюзик Айдъл в целия свят не е направил никой човек който спечелил световно известен!Само за една година у страната му и това е!Единствено първия Мюзик айдъл !Най-първия отс всички в света а той беше в Америка!Човека който спечели успя само тогава да стане известна по целия сват(е не целия) само за три години!

Пожелавам на Тома наистина да направи този успех като Кели Кларксън че и повече но какво може да се очаква от един тъп български селянин? :no:
Върнете се в началото Go down
Waili the Wolf07
Very Addicted
Very Addicted
Waili the Wolf07


Male Брой мнения : 249
Age : 30
Localisation : Shadow Riders HQ
Registration date : 25.06.2007

Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металът от Music Idol 2 пее турска чалга   Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Icon_minitimeВто Юни 10, 2008 9:25 pm

Само една дума може да опише целия мюзик Айдъл за мен.Тапоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
Върнете се в началото Go down
shadic_sasuke
Pure Soul
Pure Soul



Male Брой мнения : 328
Age : 30
Registration date : 09.07.2007

Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металът от Music Idol 2 пее турска чалга   Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 4:49 pm

MaLeS написа:
Тома е дъ бест оф дъ бестс. Сега да ви видя мръсни чалгари, как ли ще вие като бългърският Музикален Идол е Метъл!
А така ;PPPPPPP
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металът от Music Idol 2 пее турска чалга   Металът от Music Idol 2 пее турска чалга Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Металът от Music Idol 2 пее турска чалга
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Music:Sonic X

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SoniCity :: Развлечения и Забавления :: Глезотиики-
Идете на: