SoniCity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoniCity

Sonic The Hedgehog BG Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..

Go down 
+7
Silver the hedgehog
Kiba
Waili the Wolf07
Kris
MaLeS
Valion
Sonic_P
11 posters
АвторСъобщение
Sonic_P
Admin
Admin
Sonic_P


Male Брой мнения : 818
Age : 31
Localisation : AT HELL!
Registration date : 17.09.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeСря Май 28, 2008 6:10 pm

Това е едно много гореща дискукия в чуждите форуми защо пък да не си направим и тук?Някой викат че най-добрите години на Соник са били в самото му начало!Но според някои за тях Adventure игрите през 2000 година бяха голям висок рейтинг за Соник!Последните игри на Соник според 80% от феновите му направо си го заявяват без да мислят!''ПЪЛЕН БОКЛУК!""Някой пък викат обрлатното!''Това е доста добра година за Соник и дано да продължава все така!!''


А какво мислите вие драги потребители на Сониксити??? :?: :roll:
Върнете се в началото Go down
Valion
Pure Soul
Pure Soul



Male Брой мнения : 300
Registration date : 08.01.2008

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeСря Май 28, 2008 6:16 pm

Еми за съжаление съм от тези които мислят отрицателно,понеже сюжетите му започват да се повтарят (с малки разлики,като нови герои например)
И ще кажа,че манията му беше когато започна Соник Х (поне тук)А иначе
до Соник Райдърс го развалиха.-поне за мен.Също така не се и правят игрите за PC,а би трябвало....затова Соник залязва
Върнете се в началото Go down
MaLeS
Administrator
Administrator
MaLeS


Male Брой мнения : 432
Age : 29
Registration date : 03.01.2008

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeЧет Май 29, 2008 2:22 pm

Едва ли, Соник е най - голямото произведение на SEGA. Те имат запаси с идей за него за повече от 15 години в бъдещето, лесно е до акъла. Винаги ще изникне нещо ново което да се хареса на феновете, има много умни мозъци с много умни идей. Ако Март вмомента беше в темата щеше да каже - "Новите игри са боклук, вярвайте на оригинала - SONIC 1,2,3 4 LIVE!!" и донякъде е прав защото благодарение на тези игри се изградиха другите, просто обърнаха от 2d na 3d иначе пак тичаш по тревисти области в първо ниво?! А естествено че игрите ще се правят за конзоли, SEGA печелят от това, по този начин те предлагат по високо качество откъм графика и геймплей. Конзолите винаги ще превъзхождат компютъра от към игри, защото те са създадени специално за игри. Мога да ви кажа че Sonic Heroes PC версията е слаба работа в сравнение с тази на PS2. А друга е работата, че по този начин зарибяват повече хора да си взимат конзоли като виждат че повечето игри излизат за тях, и Sony и Xbox както и Nintendo им плащат за това... Соник винаги ще го има, както и игрите му каквото и да мислят феновете, защото Соник си е Соник - той е легенда има го като образ от сумати време и никога няма да бъде забравен, защото SEGA печелят най - много от него. Това беше от мен, браво на Петьо за интересната тема Smile .
Върнете се в началото Go down
Kris
Chaos Wielder
Chaos Wielder
Kris


Male Брой мнения : 576
Age : 31
Localisation : My World
Registration date : 26.05.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeПет Май 30, 2008 8:03 am

Аз съм съгласен с Дани, но няма как да не подкрепя и Валиън.Особено частта от Unleashed да се превръща във върколак е абсурдна, що се отнася до стори лайн, герои и ала бала.До геймплей сигурно са нацелили нещо добро, защото ще има разнообразие, но кой би си представил таралеж да се превръща във върколак, особено Соник.А заглавието ''Unleashed'' ни навежда на мисълта, че едва ли не Соник винаги е бил върколак, но чак сега го освобождава o_O
Както и да е по въпроса, като цяло аз смятам, както каза Валиън, че върхът на игрите започна със Adventure сериите и свърши при Zero Gravity.(Няма как да не отбележа Sonic Riders, върл фен съм xD )
Колкото до това дали сега имат идеи, те имат, въпросът е колко откачени са и поносими за феновете...ще вземат да направят Тейлс да става на пони, тъй де вампир във следващата игра... >.<
Върнете се в началото Go down
https://sonicity.bulgarianforum.net
Sonic_P
Admin
Admin
Sonic_P


Male Брой мнения : 818
Age : 31
Localisation : AT HELL!
Registration date : 17.09.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeПет Май 30, 2008 6:36 pm

Значи и аз да отбележа нещо ако МАРТ беше казал че Соник е бил добър само с 2Д игри се лъже!Единствената игра която му донесе най-голям успех тогава беше самата първа част !После втората като се появи хората се радваха и им хареса но не като първата!После като изляза третата имаше хора които не им допадна да има още и още нови игри на Соник а и то повтарящи се нива...А от там на татъ всичките 2Д игри на Соник са почти забравени!Единствено не само от Соник феновете естествено!Та аз мисля че след Райдърсите Соник не е западнал толкова!NEXT GENa си беше абсолютен хит!Даже графиката по-ме кефи от новата Unleashed която ще е!Гадното в Соник '06 беше стайлинга на Соник който приличаше на човек а и на всичкото отгоре го направиха на ластик!Направо 8 метра му отиваше крака и плюс това едно от най-гадните неща в играта беше зареждането!То накара оценката на играта да хадне с цяло 1.5 доколкото се сещам!Таа SEGA преди да бързат да пускат игра да си я обработват малко щото от EXCLUSIVE се превръщат в SHIT!
Върнете се в началото Go down
Waili the Wolf07
Very Addicted
Very Addicted
Waili the Wolf07


Male Брой мнения : 249
Age : 30
Localisation : Shadow Riders HQ
Registration date : 25.06.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeСря Юни 04, 2008 8:50 pm

Опасявам се че съм съгласен със Соник_П наистина почна да замира
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeНед Юни 08, 2008 8:09 am

Зависи от нас. Smile Смятам,че ако има още хора,които го пазят в сърцето си няма да замре. Smile
Върнете се в началото Go down
Sonic_P
Admin
Admin
Sonic_P


Male Брой мнения : 818
Age : 31
Localisation : AT HELL!
Registration date : 17.09.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeНед Юни 08, 2008 9:38 am

stako написа:
Зависи от нас. Smile Смятам,че ако има още хора,които го пазят в сърцето си няма да замре. Smile
Нямам впредвид че Соник замира а самите игри от Соник които добрите SEGA правят!Чух наскоро че са закупили Unreal 3 engine !С този енджин се правят едни от последните игри които правят другите компаний които им носят много добър успех!Сигурно ще го използват и върху СОник!
Върнете се в началото Go down
Kiba
Average
Average
Kiba


Male Брой мнения : 90
Age : 32
Registration date : 09.01.2008

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeНед Юни 08, 2008 2:41 pm

То детското замря,вие питате за игрите
Върнете се в началото Go down
Kris
Chaos Wielder
Chaos Wielder
Kris


Male Брой мнения : 576
Age : 31
Localisation : My World
Registration date : 26.05.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeПет Юни 13, 2008 5:09 pm

Не разбирам защо продължавате да го наричате детско, при положение, че е аниме...
Върнете се в началото Go down
https://sonicity.bulgarianforum.net
Sonic_P
Admin
Admin
Sonic_P


Male Брой мнения : 818
Age : 31
Localisation : AT HELL!
Registration date : 17.09.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeСъб Юни 14, 2008 9:39 am

Соник не е за деца!Има хора които са вече на 30 и още са му фенове а и лично познавам такива!Според мен Соник пак е се качи на челните места в класацийте!Сигурен съм в това!
Върнете се в началото Go down
Silver the hedgehog
''The Ultimate Administrator''
''The Ultimate Administrator''
Silver the hedgehog


Брой мнения : 725
Localisation : Soliana new city
Registration date : 26.05.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeНед Юни 15, 2008 10:34 pm

За съжаление мисля, че самата Соник поредица от игри и анимаций замира. Май само и единствено няма да затънат играчките Laughing Колкото до игрите, както Валион каза почти всичко започва да се повтаря, а анимето като се вижда вече май няма да се правят епизоди (поне на този етап).... И всепак Соник е останал в историята и аз вярвам, че дори и да замре за известно време, той ще се върне отново. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://SoniCity.hit.bg
kiko_96
Babylon
Babylon
kiko_96


Male Брой мнения : 177
Localisation : The Earth
Emploi : Уча
Registration date : 09.02.2008

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 10:14 am

Колкото и да ми е тъжно да го кажа Соник замира отвсякъде. Трябва да го поемем ние за да се оправи Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
lovefly
Babylon
Babylon
lovefly


Female Брой мнения : 178
Localisation : nova zagora
Registration date : 17.12.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 6:05 pm

Той беше обичан 17 години и ще бъде още повече!
Върнете се в началото Go down
http://pokemon2.heavenforum.com/index.htm
Black Blood
Moderator
Moderator
Black Blood


Female Брой мнения : 234
Registration date : 27.05.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeВто Юли 01, 2008 11:33 am

Хващам се на бас че в следващата игра на Соник той ще става на извънземно. А в по другата гей.
Тогава ще замре.
Върнете се в началото Go down
Sonic_P
Admin
Admin
Sonic_P


Male Брой мнения : 818
Age : 31
Localisation : AT HELL!
Registration date : 17.09.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeВто Юли 01, 2008 11:58 am

Black Blood написа:
Хващам се на бас че в следващата игра на Соник той ще става на извънземно. А в по другата гей.
Тогава ще замре.
Laughing Laughing Laughing
Яко но не мисля че SEGA ще имат такава идея за него!Сигурно са претрупани с 5 години напред с идеи за СОник но зависи дали на феновете ще им хареса! Razz
Върнете се в началото Go down
Black Blood
Moderator
Moderator
Black Blood


Female Брой мнения : 234
Registration date : 27.05.2007

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeВто Юли 01, 2008 12:31 pm

Ако правят това което се харесва на феновете тогаз със сигурносте гей.
50% от Соник феновете рисуват соник като гей :arrow: Нотова не е по темата.
Дано не замре де.
Върнете се в началото Go down
Miles-Tails
Average
Average
Miles-Tails


Male Брой мнения : 54
Age : 28
Localisation : The Forgoten Land
Хумор : Горе-Долу
Registration date : 05.08.2008

''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 8:07 am

Това детско никога нямя да замре пък и Соник е номер1 Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://sonicity.bulgarianforum.net
Sponsored content





''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..   ''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
''Замират'' ли според вас игрите на Соник и самият той..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SoniCity :: Соник Форум :: Дискусии-
Идете на: