SoniCity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoniCity

Sonic The Hedgehog BG Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!!

Go down 
+2
Kiba
Valion
6 posters

Грозен ли е ?
Да,като се види в огледалото все се чупи!
НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Vote_lcap93%НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! 95272826is1
 93% [ 14 ]
Не,аз съм грoзен/на
НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Vote_lcap7%НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! 95272826is1
 7% [ 1 ]
Общо гласове : 15
 

АвторСъобщение
Valion
Pure Soul
Pure Soul



Male Брой мнения : 300
Registration date : 08.01.2008

НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Empty
ПисанеЗаглавие: НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!!   НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Icon_minitimeСря Мар 19, 2008 9:31 pm

Яни,знаете го.Подиграва се на повечето хора от форума и сега и аз ще го направя!!!!
НИКОЙ ДА НЕ ТРИЕ ТЕМАТА!!!!

НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! 863639_orig

НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! 863641_orig

НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! 863643_orig

И накрая спечели купата за близане на ******

А sonic_xd и той е много смотан!Тъп пикльо!


Последната промяна е направена от Valion на Нед Мар 30, 2008 5:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kiba
Average
Average
Kiba


Male Брой мнения : 90
Age : 32
Registration date : 09.01.2008

НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!!   НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Icon_minitimeСря Мар 19, 2008 10:54 pm

OMG!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
MaLeS
Administrator
Administrator
MaLeS


Male Брой мнения : 432
Age : 29
Registration date : 03.01.2008

НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!!   НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 3:16 am

Аз гласувах че аз съм грозен, ама и горното е на същата стойност вярно.След като гледах клипа с подигравката с мен и другите пичове, бях тръгнал да бия Яни, защото знам от кой квартал е и горе долу къде се намира блока му (IP) , и майка ми ме спря, просто не мислех в тоя момент, разумно ме спря иначе сега Яни щеше да е най - най малкото в постоянна кома, без черва и бял дроб.За Симеон казах, имах му огромно доверие но толкова ме възмоти че няма на къде, той сам реши да поеме пътя на яни и видяхте какво му доведе това.Иначе Вальо - БРАВО ЗА СНИМКИТЕ ! Аз не искам да се хващам да правя, защото като си изкарам всичката простотия, мога да направя ужасяващи монтажи .
Върнете се в началото Go down
Sonic_P
Admin
Admin
Sonic_P


Male Брой мнения : 818
Age : 31
Localisation : AT HELL!
Registration date : 17.09.2007

НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!!   НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 3:53 pm

Гласувах за първото разбира се!То това ако е по-хубаво от мен аз да съм трамвай!Погледнете го прилича на стар сбръчкан и увиснал *уй па ще ми прави клипове за мене траверса му грозен!Предлагам и ние да направим един за него!Ще стане много повече известен от неговия!


Ето какво наравих аз Laughing

НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! 0ca6f3f211b8e16f


Последната промяна е направена от Sonic_P на Чет Мар 20, 2008 4:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kris
Chaos Wielder
Chaos Wielder
Kris


Male Брой мнения : 576
Age : 31
Localisation : My World
Registration date : 26.05.2007

НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!!   НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 3:57 pm

Преди всичко голям смях, но не бива да падате на нивото им, хора.Вижте те са безмозъчни лапета, нека се ебават, ма няя смисъл да повтаряте същото.Че са си зле и задръстени, то е ясно, но няма смисъл. ;]
Върнете се в началото Go down
https://sonicity.bulgarianforum.net
Гост
Гост




НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!!   НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Icon_minitimeНед Мар 30, 2008 5:19 pm

НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Notsocute

Определено е грозен !Very Happy
Върнете се в началото Go down
Miles-Tails
Average
Average
Miles-Tails


Male Брой мнения : 54
Age : 28
Localisation : The Forgoten Land
Хумор : Горе-Долу
Registration date : 05.08.2008

НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!!   НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 9:17 am

хахахахахахах аз гласувах за първото много ясно Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://sonicity.bulgarianforum.net
Sponsored content





НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!!   НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НАЙ ТЪПИЯ ОТ ФОРУМА!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SoniCity :: Развлечения и Забавления :: Анкети-
Идете на: