SoniCity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoniCity

Sonic The Hedgehog BG Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Metal Teils (Philip the hedgehog)

Go down 
АвторСъобщение
Philip the hedgehog
Blaze
Blaze
Philip the hedgehog


Брой мнения : 148
Registration date : 01.03.2008

Metal Teils (Philip the hedgehog) Empty
ПисанеЗаглавие: Metal Teils (Philip the hedgehog)   Metal Teils (Philip the hedgehog) Icon_minitimeСъб Мар 08, 2008 10:11 am

Metal Teils (Philip the hedgehog) 53994_Metal-Tails_620
Характеристика:
Вид: Робот
Пол: Мъжки
Години: 15
Цвят на тялото: Бял
Цвят на очите: Зелен
Височина:около 110 см
Тегло: 25 кг
Дата на раждане: 24 юли
Място на раждане: Ace Insland
Обича: Леда, Студа, Битките
Мрази: Горещината, Слънцето, Да стой без да прави нищо
Възможности:Speed, Spin Attack, Spin-Dash, Shield Boosts, Insta-Shield, Super Peel Out/ Strike Dash, Blast Attack/ Homing Spin, Light Dash/Attack, The Grind, Somersault, Bounce Attack,Sonic Wind, Chaos Control,Running shoes, Rings, Chaos Emeralds, Light Shoes, Flame Ring, Mystic Melody, Ancient Light, Magic Gloves,The Blue Star, The Blue Star II, The Tornado, Ace ring
Слабости: Няма
Приятели: Няма все още
Съперници: Няма все още
Врагове: Няма все още

Lvl: 1
Exp: 0
Exp. Needed: 100
-----------------------------------------------------------------------------------------------
СТАТИСТИКИ

Сила:5
Интелект:12
Воля:13
Уникално умение(я):15
Супер Сила:5

HP=10
CH=24
SP=26
SS=30
US=10
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Техники, атаки: Air Shoes, Flame Ring, Ancient Light, Mystic Melody, Ace body

-----------------------------------------------------------------------------------------------
ПРЕДМЕТИ: Един изомруд на хаоса, който подпомага атаката Ace body
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Описание: Леден демон от ада дошъл на земята с цел да намери Соник и да го унищожи.

История: Аз бях просто еднd обикновенa лисица, докато не дойде Егаман.
"Ще имаш власт колкото поискаш, ще бъдеш владетел на една от най- мощните планети в цялата галактика, а после дори ще завладееш" каза ми той преди 10 години.Разбира се аз му повярвах тогава бях само на 5. Предложи ми да тръгна с него и ми каза, че ще изпълни всичко което изброи по-горе.И така тръгнах с него.Незнаех къде отивам нито дали ще се върна, но продължих.Един ден той ми каза следното:
"Скоро ще стигнем приготви си най-свежите сили", но за какво ли щяха да ми потрябват се питах аз. На другият ден Еггман дойде и ми каза да излизам от кававаната с която пътувахме. Аз излязох.Караваната бе спряла пред нещо като арка или може би свод. Съвсем неучаквано Еггман ме бутна напред и аз преминах през арката.Почуствах непоносима болка.В последният момент пре ди да изляза от другата страна чух Еггман да казва:
"Ще се видим на оня свят"
Когато преминах от другата страна на арката видях пълчища и пълчища демони приличещи на този:





"Да го хванем, даго хванем" крещеше всеки един от тях. Естествено хванаха ме.Кокъв шанс има един 5 годишен хлапак срещу хиляди и хиляди демони.Демоните ме затвориха в кледка с решетки по-здрави дори от стомана.В кледката пред мен бе затворено някакво момиченце на не повече от 4 годинки.Когато се обърна към мен аз осъзнах това беше сестра ми.За съжаление демоните я изваиха от кледката и я отведоха.
"Не сестрице, не си отивай" крещях като обезомял аз.Знаех че ще я убият.И го направиха и то пред очите ми.От тогва имам само една цел ОТМЪЩЕНИЕ!
Върнете се в началото Go down
 
Metal Teils (Philip the hedgehog)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» march_19_99(metal-Teils)
» Kasumi The Hedgehog(Silver the hedgehog)
» .::Metal Sonic::.
» Metal Tails
» Sissy the hedgehog

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SoniCity :: Sonic RolePlay :: Character Selection-
Идете на: